Stogo santvaros

ATGAL

stogo santvaros, stogo konstrukcijos
 

Medinės stogo santvaros – pramoniniu būdu pagamintos konstrukcijos, kurios sujungiamos tarpusavyje specialiomis plieninėmis plokštelėmis (MiTek technologija). Taip gaunama ypač tvirta konstrukcija, sutaupomos medžiagos (palyginti su įprastomis medinėmis konstrukcijomis – gegnėmis, santvarų gamyba leidžia sutaupyti iki 20 proc. medienos) ir maksimaliai išnaudojama pastarųjų laikomoji galia.

Santvaros gaminamos iš sausos medienos (drėgmė ne daugiau 18%), obliuotos medinės lentos – ne mažesnės nei 2 rūšies. Visa UAB Ecodomus produkcija yra apdrausta verslo civilinės atsakomybės draudimu.

Konstrukcijos yra impregnuojamos antiseptikais ir antipirenais. Rezultatas: ilgaamžiškumas, atsparumas ugniai ir kenksmingai aplinkai.

 

Stogo santvarų tipai

ECO-1

ECO-2

ECO-3

ECO-4

ECO-5

ECO-6

ECO-7

ECO-8

ECO-9

ECO-10

ECO-11

ECO-12

ECO-13

ECO-14

ECO-15

ECO-16

ECO-17

ECO-18

ECO-19

ECO-20

ECO-21

ECO-22

 

Pasirinkdami stogo santvaras Jūs gaunate:

 1. Lengvą stogą. Šios konstrukcijos laikomoji galia yra gan aukšta neatsižvelgiant į tai, kad pačios konstrukcijos svoris yra mažas. Tai suteikia galimybę sutaupyti renkantis itin tvirtą atraminį pagrindą.

 2. Greitą gamybą. Kompiuterizuotas projektavimas, moderni gamybos technologija bei įranga, suteikia galimybes konstrukcijas pagaminti itin greitai ir tiksliai (milimetrų tikslumu). UAB „Ecodomusgamykla yra viena moderniausių Baltijos šalyse, todėl stogo santvarų konstrukcijos pagaminamos greitai ir kokybiškai.

 3. Nesudėtingą montavimą. Dėka modernių technologijų, santvaros stogą sudaro kaip detalės dėlionėje. Visi montavimo darbai atliekami „rankiniu“ būdu, be sudėtingų įrankių, taigi nereikalauja aukštos kvalifikacijos personalo darbuotojų. Į statybos vietą pristatomos laikančios konstrukcijos yra jau paruoštos montavimui.

 4. Gerą kainos ir kokybės santykį. Naudodami stogo santvaras Jūs suvartojate iki 3 kartų mažiau medienos, negu kaldami stogą iš tradicinių gegnių. Taigi, gaunate tikslesnį ir tvirtesnį stogą už mažesnę kainą.

 5. Patogų transportavimą. Santvarų transportavimas neturi ypatingų reikalavimų. Negabaritinės stogo konstrukcijos projektavimo eigoje dalinamos ir numatomi sujungimo mazgai. Produkcija pristatoma tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 6. Ekologišką produktą ir švarią aplinką. Stogo santvaros yra ekologiškas gaminys. Gamybos procesas – paprastas ir leidžia neeikvoti medienos resursų.

Dažnai manoma, kad tradicinės gegnės yra pigiausias variantas renkantis stogo konstrukcijų metodą. Tai nėra tiesa. Pateikiame pavyzdį:

Gegnių metodas

stogo santvaros

Santvarų metodas

santvaru metodas

Tradicinis gegnių metodas reikalauja kur kas daugiau medžiagų ir darbo kaštų. Tai neabejotinai kainuoja kur kas daugiau. Naudojant stogo santvaras iš „Ecodomus“ galima papildomai sutaupyti, nes:

 1. Stogo gegnės „reikalauja“ net iki trijų kartų daugiau medienos nei kad santvaros. Tuo pačiu reikia ne tik mažiau žaliavų, tačiau ir laiko jas montuojant. Santvarinis stogas projektuojamas pasitelkiant moderniausias technologijas leidžiančias sukonstruoti detales taip, kad jos tobulai tiktų viena prie kitos tarsi dėlionėje.

 2. Montuojant santvarines konstrukcijas sunaudojama kur kas mažiau laiko, energijos ir darbo kaštų.

 3. Sutaupote montuodami pamatus, dėl lengvos stogo santvarų konstrukcijų apkrovos nereikia statyti itin tvirto atraminio pagrindo.

 4. Užsisakius stogo santvaras Jums nereikės rūpintis medienos pirkimu.

Medinės stogo santvaros – tai itin tvirtos, tikslios ir lengvos konstrukcijos. Tokio tipo stogas puikiai tinka:

 • Gyvenamajam namui

 • Komercinio tipo pastatui

 • Gamybiniams pastatams

 • Ūkinio tipo pastatams

 • Pramoninio tipo pastatams

Stogo santvaros pasirenkamos ne tik dėl pigumo bei kokybės, tačiau ir patogumo laikant jas statybvietėje:

 • Statybų vietoje bus švaru. Nesusidaro atliekų, nes visas gamybinis procesas vyksta gamykloje. Jums nereikės rūpintis atliekų sandėliavimu ir išvežimu.

 • Montuojant oro sąlygos nedaro jokios įtakos.

 • Naudojant santvaras kur kas lengviau įvykdyti dizaino sprendimus.

Su mūsų pagalba pasirinkite geriausią sprendimą, kuris atitiktų Jūsų poreikius!